Про нас

Благодійна організація Заграва це надання безкоштовної медичної допомоги в зовнішній реабілітації постраждалим під час воєнних дій. Лікування травм, рубців, опіків, уламкових ушкоджень, які залишають сліди і людина весь час згадує про перенесену травму дивлячись у дзеркало.
Окрім лікування безпосередньо поранень, ми зрозуміли, що наші пацієнти відчувають потребу в нормалізації ментального стану.
Зовнішні поранення - постійне нагадування про воєнну травму та важкий досвід. Людина бачить своє обличчя чи тіло в дзеркалі та знову подумки повертається в жахливий досвід.
Сучасна медицина та косметологія здатні зробити їх менш помітними, а психологічна реабілітація повернути до нормального життя.

Ініціатор проекту - Владлєна Авєріна, лікар дерматовенеролог, науковий директор циклу конференцій «Портрет складного пацієнта», курс-директор міжнародного конгресу AMWC Monaco, головний лікар клініки Averina Clinic
Проблеми, які вирішує проєкт: Пацієнти не знають, що можуть отримати такий вид допомоги, оскільки естетична медицина та пластична хірургія ніколи не були безкоштовними● Не знають, де її можна отримати Лікарі готові допомагати і брати участь у благодійних проєктах, але до них не звертаються з подібними запитами Компанії-представники косметологічного обладнання готові надавати безкоштовно свою продукцію, але лікарі та клініки про це не знають
Ми ставимо перед собою наступні задачі:● Надання безкоштовної фахової медичної допомоги з постгоспітальної реабілітації постраждалим від воєнних дій ● Інформування пацієнтів, постраждалих від воєнних дій, в яких клініках можна безкоштовно отримати допомогу на післягоспітальному етапі● Інформування лікарів та клініки про компанії, в яких є програми підтримки препаратами або обладнанням, для лікування та корекції посттравматичних, постуламкових та рубцевих змін шкіри● Обмін досвідом та протоколами для лікарів з лікування та корекції рубців, опіків та інших уражень від воєнних дій
Тож, ми вирішили об'єднати всіх на нашій платформі Заграва і представляємо вам небайдужих лікарів та клініки з різних куточків України, готових надати кваліфіковану медичну допомогу в період реабілітації!
Запрошуємо до співпраці:● Дерматологів, лікарів-косметологів● Щелепно-лицьових, пластичних та реконструктивних хірургів ● Комбустіологів ● Стоматологів● Офтальмологів● Психологів● Компанії-дистриб’ютори косметологічної продукції та обладнання● Благодійні фонди● Зацікавлені організації
Участь у благодійному проєкті “Заграва” добровільна та безкоштовна. Лікарі та клініки самі визначатимуть межі допомоги в зовнішній реабілітації. Деталі дізнавайтесь та узгоджуйте, будь ласка, безпосередньо з вибраною вами клінікою або лікарем.

Партнери проєкту

Шукайте медичну допомогу в вашому регіоні! Обов'язково поцікавтесь у лікаря, чи є він учасником проєкту Заграва і отримайте спеціальні умови!
З нами співпрацюють справжні професіонали! Всі партнери проєкту - це надійні клініки та досвідчені лікарі!
Всі препарати, які використовуються для лікування - сертифіковані в Україні, безпечні та ефективні.

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Made with