Lumenis

Бренд Lumenis в Україні ексклюзивно представляє компанія ТОВ “Медгарант”
Протягом багатьох років Lumenis встановлює клінічні золоті стандарти, відкриваючи нові можливості ефективного вирішення раніше не піддаються лікуванню станів.
«Золотий стандарт лікування контрактур» від Lumenis - поєднання СО2 Лазера Acupulse, функціональної магнітної стимуляції і карбоксітерапії»
Контакти ТОВ «Медгарант»:вул. Дніпровська набережна, 26м. Київ, Україна
тел. +38 (044) 585 10 70
www.medgarant.net.ua

Провідний світовий виробник лазерних систем Lumenis (Ізраїль) долучається до благодійних ініціатив покращення якості життя постраждалих внаслідок російської агресії в Україні.

Заохочуємо Вас приєднатись до благодійного проекту Zagrava, що координує пацієнтів, які постраждали від воєнних дій, з лікарями та клініками, які готові надати їм безкоштовно кваліфіковану медичну допомогу з зовнішньої реабілітації.

Для лікарів, які на апаратах Lumenis (СО2 лазер Acupulse, лазерна платформа М22, лазерна платформа Stellar) надаватимуть безкоштовну медичну допомогу з зовнішньої реабілітації пацієнтам, які постраждали від воєнних дій, в рамках проєкту, компанія Lumenis має спеціальні пропозиції. Звертайтесь до нас!

ТОВ «Медгарант»

Made with