Історіі пацієнтів Заграви

Ольга Осадча, парамедикиня

"....Після поранення на реабілітації я лежала в госпіталі в Пущі-Водиці. Там і дізналася про проект Заграва. На той час я лікувалася паралельно з госпіталем, ще в клініці пластичної хірургії, і буду продовжувати, так як ще потрібне буде хірургічне втручання.       В Заграву (клініка Averina Clinic, Київ - ред.) я почала їздити на косметологічні процедури. Після відповідних ін'єкцій на обличчі, результат просто величезний. І я дуже радію, що з кожною процедурою результат стає кращий. 
     Лікарі паралельно з своєю роботою, взяли на себе величезний об'єм роботи. Це робота з людьми, які постраждали внаслідок війни.     Це понівечені обличчя, кінцівки, це опіки, це шрами, це рубці, це вкраплення пороху та дрібних осколків. Це величезна проблема, і лікарі з нею справляються. І я дуже вдячна, що в нас в країні є небайдужі люди, зокрема лікарі, які долучилися до цього проекту майже в кожному місті України
     Лікарі в госпіталі рятують життя. А пластичні хірурги, косметологи, дерматологи, повертають людей до практично повноцінного життя. Лікують тіло і душу. І це дуже важливо!
     Дякую нашим лікарям!"

24 березня 2023 року

Ольга приймала участь в гуманітарній місії, яка була організована БО Заграва. Лікування триває...

Made with